Bartłomiej Ciepiela, 17 letni wychowanek Igloopolu Dębica podpisał kontrakt z Legią Warszawa.


Fotografia – Jacek Prondzynski

Bartek swoją przygodę z piłką rozpoczął już jako mały chłopiec. Pierwszy raz na obiekty Igloopolu przyprowadził go jego dziadek. Był jednym z pierwszych, którzy zaczęli uczęszczać na treningi do nowo powstałej wówczas Szkółki Piłkarskiej Igloopol Dębica. Jak każdy mały chłopiec marzył o tym, by grać w piłkę w jak najlepszym klubie. Zaufał nam, a my nie mogliśmy go zawieść. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu Bartka oraz Igloopolu Dębica jego marzenia właśnie się spełniają.

Bartek do Akademii Legii trafił latem 2016 r. Jesienią występował w CLJ U-18, a od stycznia tego roku rozpoczął treningi z rezerwami Legii Warszawa. Ciężka praca, zaangażowanie oraz zaufanie do klubu z Warszawy spowodowało, że Bartek podpisał kontrakt z Legią i tym samym wydłużył z nimi swoją współpracę.

Legia Warszawa również nam zaufała, dzięki czemu od czerwca 2018 roku Szkółka Piłkarska Igloopol oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego Igloopol Dębica stały się klubem partnerskim Legii. Umowa o współpracy z Legią daje możliwość monitorowania naszych zawodników przez najlepszych trenerów w Polsce oraz uczestnictwo w meczach i turniejach kontrolnych Legii. To ogromna szansa dla wszystkich naszych podopiecznych by mogli być w tym miejscu, w którym dziś jest Bartek.

  ZAUFAŁ NAM BARTEK ! ZAUFAŁA NAM LEGIA ! ZAUFAJ NAM TY !

Dołącz do nas i bądź jednym z uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego LKS Igloopol Dębica. Daj sobie szansę by Legia Warszawa zainteresowała się właśnie Tobą !

Dodaj komentarz