Barcelona – stolica Katalonii to żywiołowa metropolia znana ze światowej atmosfery, pięknego położenia oraz największych gwiazd piłkarskiego świata. Największym sportowym klubem tego miasta jest oczywiście FC Barcelona, a najbardziej rozpoznawalnym miejscem – Camp Nou. Zwiedzenie tego wspaniałego miasta, jego zabytków oraz wypoczynek na piaszczystych plażach Costa Brava to marzenie niejednego z nas. Uczniowie naszej szkoły mają szanse na spełnienie tego marzenia.

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Choć większość z nas kojarzy ten czas z niskimi temperaturami i szaleństwem na śniegu to dla naszych uczniów z klasy 5 będzie to z pewnością niezapomniany czas i przygoda życia w słonecznej i gorącej Hiszpanii.
Uczestnicy obozu zatrzymają się w jednym z najbardziej znanych Hiszpańskich kurortów – Lloret de Mar. To właśnie tam będą czerpać z przeróżnych atrakcji które na nich czekają. Oprócz odpoczynku chłopcy będą szlifować swoje umiejętności piłkarskie biorąc udział w treningach przy plaży, które odbywać się będą dwa razy w ciągu dnia oraz sparingach z Hiszpańskimi drużynami.
W planie pobytu znalazł się również czas na zwiedzanie przepięknej Barcelony ( Sagrada Familia, Port Vell, La Rambla) oraz stadionu Camp Nou. Najbardziej wyczekiwanym punktem wycieczki jest oczywiście udział w meczu FC Barcelona – Valladolid.

Piłkarski obóz w Hiszpanii jest na pewno doskonałą odskocznią i urozmaiceniem dla młodych zawodników. To połączenie pracy i odpoczynku, które na pewno będzie wspaniałą przygodą dla tych młodych chłopców.

Dodaj komentarz