Miło nam poinformować, że trwają ostatnie załatwienia transferowe i od września naukę w naszej szkole rozpoczną nowi, bardzo utalentowani zawodnicy, którzy będą bronić naszych barw w nadchodzącym sezonie. Obaj chłopcy trafią pod opiekę trenera Bogdana Saletnika, który prowadzi młodych Morsów z rocznika 2007.

Konrad Bielak to ofensywny zawodnik urodzony w 2008 roku, który swoją piłkarską przygodę rozpoczął w Westovi Tarnów, a następnie kontynuował ja w Tarnovii Tarnów. Ze względu na rok urodzenia, Konrad będzie mógł występować również w drużynie młodzika starszego. Numer na koszulce: 20
Wiktor Kolman jest defensywnym zawodnikiem o bardzo dobrych warunkach fizycznych. To były zawodnik UKS 6 Jasło oraz Akademii Młodych Orłów, którym zainteresowana była również drużyna Resovii. Wiktor będzie bronił barw Igloopolu z numerem 29 na koszulce.
Nowi zawodnicy wzmocnią zdrową rywalizację w drużynie, która będzie występować w najwyższej klasie rozgrywkowej na Podkarpaciu. Mamy nadzieję, ze umiejętności chłopców oraz chęć do ciężkiej pracy pomogą w zdobywaniu punktów w bardzo trudnej grupie. Cieszymy się, ze ich wybór padł właśnie na nasza szkołę w której będą mogli prawidłowo się rozwijać i pielęgnować swoją pasje pod okiem wykwalifikowanych trenerów.
Chłopcy ! Cieszymy się ze jesteście z nami i życzymy Wam wielu sukcesów Witajcie w biało-niebieskiej rodzinie