Nasza szkoła prowadzi profesjonalne kształcenie edukacyjno-sportowe dzieci i młodzieży w wieku 5 -19 lat. Dbamy o wszechstronną i trwałą podstawę kształcenia, a nasz program oparty jest na najnowszych technikach edukacji sportowej.

Uczniom zapewniamy:
gwiazdka doświadczoną kadrę trenerską, nowatorskie metody i technik szkolenia,
gwiazdka różne bezpłatne formy zajęć dodatkowych – korepetycje,
gwiazdka bezpłatne komplety książek do nauki (uczniowie sp. oraz I klas gim. i liceum,
gwiazdka dwa komplety (w ciągu roku) wysokiej jakości sprzętu sportowego dla każdego ucznia, a w cyklu 3 letnim dresy, ortaliony, torby itd.
gwiazdka dofinansowanie do wyżywienia lub zakwaterowania (osoby dojeżdżające),
gwiazdka odnowę biologiczną oraz opiekę fizjoterapeuty,
gwiazdka profesjonalną opiekę psychologa i pedagoga,
gwiazdka opiekę fizjoterapeutów oraz ortopedy,
gwiazdka możliwość udziału w licznych turniejach krajowych i zagranicznych oraz obozach sportowych,
gwiazdka możliwość gry w I i II ligowych klubach piłkarskich i siatkarskich.
gwiazdka atrakcyjne wyróżnienia i nagrody dla najlepszych.

Profil piłkarski:

gwiazdka Prowadzimy szkolenie piłkarskie zarówno dla chłopców jak i dziewcząt, zapewniając ciągłość nauczania od przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum po liceum. Nasz trening pozwala na przygotowanie zawodnika dobrze wyszkolonego zarówno pod katem technicznym jak i taktycznym, ale także daje wiele innych możliwości funkcjonowania w sporcie, np. jako trener, menadżer, nauczyciel WF.
Prowadzimy zajęcia z aerobiku piłkarskiego, akrobatyki sportowej. Dostarczamy wiedzę na temat prawidłowego odżywiania się sportowca, zapewniamy odnowę biologiczną oraz ukierunkowujemy psychikę i motorykę ucznia według jego aktualnych potrzeb rozwojowych.
Uczniowie mają okazję występować w biało-niebieskich barwach, reprezentując Piłkarską Akademię Stali Mielec, uczennice w I ligowym Klubie Sokół Kolbuszowa.

SPRAWDŹ WYKAZ AKTUALNYCH DRUŻYN