Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 – pierwszy rok działalności.

 

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019, który obfitował w wiele sukcesów naszych uczniów. Jest to również czas podsumowań pierwszego roku działalności Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Dębicy. Na dzisiejszą uroczystość przybyli do naszej Szkoły zaproszeni goście: Piotr Drobot – właściciel Szkoły oraz jej inicjator, Dyrekcja Szkoły –  Wiesław Broda oraz Anna Furman, Grono Pedagogiczne, Rodzice i oczywiście Uczniowie.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 nasi uczniowie zostali nagrodzeni za trud, ciężką pracę oraz nienaganną postawę przez cały rok szkolny, dzięki której osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, działalności artystycznej oraz osiągnęli liczne sukcesy sportowe.

 

 

Rok szkolny 2018/2019 to również pierwszy rok działalności Szkoły Mistrzostwa Sportowego LKS IGLOOPOL. Podsumowując kończący się właśnie rok, jesteśmy szczęśliwi, że plany założenia takiej szkoły stały się rzeczywistością. Nie mamy żadnych wątpliwości, że to była dobra i słuszna decyzja. Realizujemy cele kształcenia i wychowania w oparciu o ustawę systemie oświaty skupiając się przy tym szczególnie na uczniach uzdolnionych piłkarsko. Nasi podopieczni odnieśli w tym roku szkolnym wiele sukcesów edukacyjnych oraz sportowych dzięki dopasowaniu bezpośrednio godzin zajęć lekcyjnych i treningowych. Umożliwiamy naszym zawodnikom rozszerzanie procesu treningowego na najwyższym poziomie, aby jeszcze bardziej mogli szlifować swoje umiejętności. W tym roku szkolnym wielu naszych uczniów otrzymało powołania na kadry wojewódzkie, uczeń klasy 5 został powołany do kadry Polski bramkarzy. Klasa 5 pod okiem trenera Bogdana Saletnika reprezentowała szkołę oraz województwo w XIX edycji turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku zajmując tym samym 13 miejsce w Polsce! Świetne występy naszych uczniów zauważyć można również w rozgrywkach Podkarpackiej oraz Dębickiej ligi. Postępy, jakie robią nasi zawodnicy dzięki codziennym treningom piłkarskim, zajęciom gimnastycznym, lekcjom pływania są zaskakujące i zauważalne.

Nie zapominamy również o edukacji, która jest ogromnie ważna w procesie kształtowania młodego człowieka oraz sportowca. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne jest wykształcenie, dlatego nasza kadra pedagogiczna dobrana jest bardzo starannie i na najwyższym poziomie. Nasi uczniowie oprócz sukcesów sportowych, w minionym roku szkolnym odnieśli wysokie stopnie w nauce, a 26 z nich uzyskało świadectwo z paskiem. Jak widać w naszej Szkole można rozwijać swoje pasje nie zapominając o tym co jest równie ważne – nauce. Zajęcia dopasowane są tak, by nasi uczniowie mieli czas na sport i edukację. Przy pomocy naszych nauczycieli i trenerów, uczniowie mogą osiągać najwyższe sukcesy w sporcie i jednocześnie najwyższe w nauce.

Rok szkolny 2018/2019 to niewątpliwie najważniejszy rok w działalności naszej szkoły. Końcowe wyniki wszytstkich naszych uczniów, ich sukcesy, zadowolenie rodziców są najlepszym podsumowaniem tego, że nasza Szkoła zaliczyła okres próbny na 6+! Poprzeczka na kolejne lata została podniesiona wysoko, z czego ogromnie się cieszymy !

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Wyróżnieni uczniowie za osiągnięcia w nauce:

Mateusz Susz – 5.8
Maksymilian Lis – 5.7
Paweł Orkisz – 5.66
Antoni Węgrzyn – 5.6
Gabriel Wójcik – 5.58
Oskar Sujdak – 5.5
Jan Skubel – 5.41
Piotr Burza – 5.33
Igor Podlasek 5.33
Nikodem Ciebiera – 5.33
Szymon Sternik 5.33
Dominik Czachor – 5.3
Filip Matyjewicz – 5.25
Kacper Mitek – 5.25
Mikołaj Srebrny – 5.25
Filip Wojciechowski – 5.25
Kacper Wojciechowski – 5.25
Franciszek Chmiel – 5.17
Jakub Grzyb – 5.17
Kacper Czarnik – 5.16
Antoni Bugaj – 5.15
Marcel Madejski – 5.15
Hubert Łagowski 5.1
Maksymilian Magiera – 5.0
Kacper Gawle – 5.0

 

Specjalne wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019. Wśród nich reprezentanci kadr województwa, reprezentanci polski, uczestnicy XIX edycji Turnieju ” Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” otrzymali:

Kacper Wojciechowski
Filip Wojciechowski
Franciszek Chmiel
Hubert Wolak
Mikołaj Srebrny
Eryk Konieczny
Jakub Grzyb
Gabriel Wójcik
Filip Matyjewicz
Nikodem Ciebiera
Patryk Cyganowski
Igor Podlasek
Kacper Czarnik
Emilian Mitek
Piotr Burza
Paweł Orkisz
Maciej Gordon
Jakub Sroczyński
Jakub Ślusarski
Wiktor Ramski
Jakub Mendalka
Marcel Tatarski
Alan Rudny
Adrian Kurek
Maksymilian Lis
Michał Gawle
Jakub Siedlecki
Franciszek Placek
Mateusz Babicz
Antoni Węgrzyn
Mateusz Susz
Radosław Czerwiec
Antonii Bugaj

100% frekwencję w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali uczniowie:

Jan Skubel
Igor Madej
Kacper Gawle
Maciej Gordon
Jakub Sroczyński
Jakub Ślusarski
Paweł Pragłowski

 

Wyróżnienia – działalność artystyczna:

Gabriel Wójcik
Jakub Lesiak

 

Serdecznie wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Trenerom dziękujemy za trud włożony w wychowanie i edukację naszych podopiecznych. Dzięki Wam nasza Szkoła już od początku swojej działalności może być poszczycić się takimi sukcesami.

Dziękujemy.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*