Szkoła Mistrzostwa Sportowego LKS IGLOOPOL w Dębicy – film promujący

 

💥 FILM PROMUJĄCY SMS IGLOOPOL DĘBICA 💥

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego LKS IGLOOPOL w Dębicy rozpoczęła swoją działalność w roku szkolnym 2018/2019. Jest pierwszą i jedyną tego typu szkołą w Dębicy i okolicach. Funkcjonuje ona w systemie klas od 4 do 8.

W naszej szkole realizujemy cele kształcenia i wychowania w oparciu o ustawę systemie oświaty skupiając się szczególnie na uczniach uzdolnionych w kierunku piłki nożnej. Godziny zajęć treningowych dopasowane są bezpośredni do godzin zajęć lekcyjnych. Umożliwia to naszym zawodnikom rozszerzanie procesu treningowego na najwyższym poziomie, zdobywanie wiedzy o zasadach właściwego odżywania się oraz odnowy biologicznej przygotowujące ich do współzawodnictwa oraz otworzy drogi do profesjonalnej kariery piłkarskiej.

Naszym celem jest osiąganie przez uczniów najlepszych wyników, zarówno w sporcie jak i w nauce. Dążymy do utrzymania wysokich standardów w edukacji oraz szkoleniu piłkarskim, tak aby wzmocnić karierę sportową każdego ucznia. Naszą misją prócz wzbogacania rozwoju fizycznego naszych wychowanków jest również zwrócenie uwagi na ich rozwój intelektualny, emocjonalny i duchowy.

Zdajemy sobie sprawę, iż wychowanie przez sport jest jednym ze sposobów na zapewnienie młodemu człowiekowi prawidłowego rozwoju na wszystkich płaszczyznach. Wysoki poziom nauczania, infrastruktura oraz lokalizacja powodują, że nasz system szkolenia sportowego staje się bardziej kompletny. Nasi uczniowie posiadają wszelkie możliwości by prawidłowo i w sposób harmonijny rozwijać się pod względem nauki w szkole nie rezygnując przy tym z własnych pasji. Oprócz zajęć ogólnych, oraz piłkarskich nasi uczniowie posiadają rozszerzony program zajęć pływania oraz gimnastyki, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju młodego sportowaca.

Naszym uczniom zapewniamy:
🔷️doświadczoną kadrę nauczycieli
🔷️profesjonalne zajęcia sportowe pod okiem doświadczonych trenerów
🔷️wysoki poziom edukacji ogólnej i sportowej
🔷️tryb nauki dostosowany do treningów
Jedną z najlepszych baz treningowych w Polsce ( wszytskie obiekty w jednym miejscu):
🔵3 boiska pełnowymiarowe o naturalnej nawierzchni
🔵4 boiska typu orlik o naturalnej nawierzchni
🔵2 boiskoa typu orlik o sztucznej nawierzchni
🔵2 hale sportowe
🔵2 sale gimnastyczne
🔵siłownia ( dla roczników starszych)
🔵baseny
🔵aquapark
🔵lodowisko
🔵profesjonalną opiekę medyczną
🔵stołówkę

Nasza Szkoła współpracuje z Ludowym Klubem Sportowym IGLOOPOL Dębica, Akademią Piłkarską IGLOOPOL, a od 1 czerwca 2018 roku z LEGIĄ WARSZAWA ! Dzięki umowie partnerskiej z tak utytułowanym Klubem, nasi zawodnicy są monitorowani przez najlpeszych trenerów w Polsce, co daje im szansę na uczestnictwo w meczach i turniejach kontrolnych Legii.
Od tego roku Akademia Piłkarska IGLOOPOL wraz z naszą Szkołą biorą udział w certyfikacji szkółek piłkarskich, która organizowana jest przez PZPN. Wszystko po to, by dać naszym podopiecznym i ich rodzicom pewność, że nasza Akademia, Szkoła spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników.

DOŁĄCZ DO SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO LKS IGLOOPOL I TRENUJ Z NAJEPSZYMI !
☎️KONTAKT: 506 171 637

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*